x

پشتیبانی آنلاین

3

در حال حاضر پشتیبان آنلاین نیست ، برای ارتباط با ما فرم زیر را پر کنیدارسال

درباره ما

امروزه امنیت یک نیاز اساسی در زندگی ما است. این نیاز با وجود فناوری های پیشرفته در سیستم های جدید حفاظتی برای ما به سادگی ایجاد می گردد. ایجاد امنیت ایده آل مقرر نمی گردد مگر با پیشرفت و توسعه و ارائه تجهیزات به روز در کنار آگاهی از نحوه ی انتخاب صحیح این تجهیزات.

شرکت پاوان صنعت از سال 1373 در قالب یک شرکت تولیدی با مسئولیت محدود ، تحقیق در بازار با هدف شناخت مجموعه نیازهای امنیتی ،  حفاظتی و هوشمند سازی در حوزه مجموعه های صنعتی ، خانگی و تجاری را سرلوحه کار قرار داده است. و امروز افتخار دارد در زمینه سیستم های حفاظتی از جمله دزدگیر ، تلفن کننده ، حسگر چشمی و ... در خدمت فعالان این زمینه باشد.

امروزه این شرکت با برند 4NET محصولات خود را عرضه می کند.

اهداف شرکت

1. سرآمدی و پیشرو بودن در حوزه فناوری علوم حفاظتی ، نظارتی 

2. اعتقاد بر اصل مشتری مداری

3. تامین و ارائه تجهیزات پیشرفته امنیتی و سیستم های هوشمند با مشخصه های کیفیت بالا ، تکنولوژی روز ، زیبایی ، طول عمر بالا ، قیمت مناسب و قابل اعتماد

4. تکمیل تدریجی سبد محصولات شرکت در حوزه امنیتی و هوشمند سازی

5. انتقال دانش فنی روز دنیا و آموزش به پرسنل و مشتریان

6. ارائه مشاوره و طرح استراتژیک به مشتریان ، پشتیبانی فنی

7. به لحاظ تکنیکی و بروز بودن محصولات و سیستم های شرکت ، مشتریان مرتب نیاز به دریافت اطلاعات فنی دارند. پرسنل شرکت ، متشکل از مهندسین مجرب و تکنسین فنی ، متعهد به این هدف می باشند و هر زمان که مشتریان نیاز به کسب اطلاعات فنی و مشکلات تکنیکی می باشند می توانند مشکلات خود را مطرح و مرتفع نمایند.